KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5464027
nr 546 4027
Blandteknik
Signerad Högfeldt, sagomonster, 18x25
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 17:53:30
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
450 kr
350 kr
550 kr
450 kr
550 kr